Vinograf vaří nemocnicím. Můžete pomoci přes transparentní účet

POZOR. V druhém květnovém týdnu 2020 vaření nemocnicím ukončujeme. Všem co přispěli nesmírně děkujeme, transparentní účet byl už uzavřen.

Abychom udrželi Vinograf alespoň v nějakém režimu provozu v době nouzového stavu, pustili jsme se do humanitárního programu, jehož cílem je využít naše aktuálně zcela zmražené schopnosti a umění v gastru, využít možnosti našich lidí, kteří jen čekají doma bez práce, abychom naše kapacity vrhli tam, kde je to nejvíce třeba: do zdravotnictví, které se veškerými silami snaží uchránit nás před fatálními důsledky koronavirové pandemie. Sami jsme však bezmocní a momentálně bez tržeb, bez podporovatelů, mecenášů to nezvládneme. 

Vinograf vaří nemocnicím a „kovidovým oddělení″ a jídlo jim vozíme.     

Zapojili jsme neziskovku – spolek Senovážné žije z.s., jehož jsme zakládajícím členem, otevřeli jsme v ní transparentní účet č. 250 179 0097 / 2010 určený na sběr finančních darů, které jsou bezezbytku a zcela průhledně poskytnuty na vytčený účel.  Na stav účtu se můžete kdykoliv podívat.

Pomoci může kdokoliv. Na výše uvedený transparentní účet poslat částku dle vlastního uvážení. Pokud umíte QR platby, tak použijte QR kód v záhlaví. Uvítáme i když o této aktivitě dáte vědět svým blízkým a známým, můžete sdílet tuto zprávičku na sociální sítě.

Děkujeme!

PS: Další nabídky jak můžete pomoci najdete v našem Katalogu pomoci.