Užijte si online degustaci a záplava dalších novinek (Vinografí newsletter 3. května)

Jsme tu s novým vinografím newsletterem tradičně plným informací. Tento týden až tak plným, že jsme měli velké dilema jak o všechno dát přehledně dohromady a co si nechat na později. Takže čtěte pečlivě a kdyby vám cokoliv nebylo jasné, ptejte se, jsme tu pro vás.

❤ Online degustace ve čtvrtek 7. května #milujemerosé 

Vyzkoušejte si něco nového a originálního.Ve čtvrtek 7. května večer můžete společně s námi online degustovat víno v živém přenosu. Můžete se jenom dívat a poslouchat o skvělých vínech od šestice dodavatelů a pod ohledem prezidenta Asociace Sommelierů ČR Ivo Dvořáka, pokud jste ale v Praze, tak si můžete koupit degustační sadu, kterou vám doručíme domů (hodí se pro dva, důležité).

  • Set šesti skvělých růžových vín (na obrázku výše) 0,75l najdete zde
  • Degustační set šesti lahviček 0,2l najdete zde

Kdy. čvtrtek 7. května od 19:00 do 20:00 
Kde: na Facebooku milujemevino.eu 
Podrobnosti: Zahraniční vína s degustací on-line

POZOR: Pro doručení včas je nutné objednat nejpozději v úterý! Objednávejte včas!

🍷 Otevíráme zahrádky na Senovážném i v Míšeňské

Uvolnění koronavirových omezení přináší naději an oživení a umožní nám začít otevřením zahrádek! Samozřejmě se těšíme na plné otevření, ale tak jako na fotce výše to asi hned tak vypadat nebude. 

V pondělí 11. května začneme ve Vinografu na Senovážném náměstí a jde o velkou novinku. Zahrádku otevřeme ve vnitrobloku (vchod vlevo vedle klasického vchodu do Vinografu). Cokoliv si u nás zakoupíte si zde budete moci vypít i snít.  Vše s obsluhou v okně do našeho Kabinetu. 

O dva dny později, tedy ve středu 13. května, otevřeme zahrádku ve vnitrobloku i v Míšeňské

Plná vinografí zahrádka s obsluhou a plnou nabídkou se objeví až později, dáme včas vědět. Prozatím budeme moc rádi když se od příštího týdne stavíte v “beta verzi zahrádek”. 

👨🏿‍🍳 Vaříme nemocnicím a stále potřebujeme pomoc

Na jídla pro zdravotníky máme peníze už jenom zhruba na deset dní a potřebujeme stále vaši pomoc. Přispějte na transparentní účet č. 250 179 0097 / 2010 naší neziskovky, kterou jsme pro tento účel založili. Podrobnosti ve Vinograf vaří nemocnicím, bez vás to ale nezvládneme! a podpořit můžete i zakoupením láhve champagne Veuve Clicquot Réserve Cuvée brut!

🆘 Čím můžete pomoci vinařům a Vinografu

Pomozte restauracím v aktivitě Konečně (ne)vařím! koupí voucheru. Ve spoluprácí s Moët Hennessy tak můžete pomoci skvělým podníkům jako je Aquarius, Chatea Mcely, White Horse, Savoya restaurant, CODA restaurant, Terasa  Zlaté studně a The Eatery. 

Pomoci můžete i konkrétním vinařům koupí bedny vína nebo předplatného s dovážkou po Praze. Kompletní nabídku najdete v Kupte víno, pomozte vinařům. Aktuálně můžete pomoci Vinařství pod Radobýlem, Vinařství Jan Stávek, Hrané Hoře, Dobré vinici, Richardu Stávkovi, Vinařství Pialek & Jäger a Žernoseckému vinařství. 

Podpořte VInograf koupi voucherů na našem e-shopu. Voucher proměníte při návštěvě kteréhokoliv z Vinografů v okamžiku kdy budeme moci plně otevřít.

Sledujte web iniciativy Milujevíno.eu (www.milujemevino.eu) kde přidáváme restaurace, vinaře i aktivity kterými můžete pomocí vínu a vinářům v Česku. Děkujeme! Další novinky přímo z Vinografu

⚠ A ještě to není všechno!

  • Míšeňská je v příštím týdnu otevřena od čtvrtka do neděle u okénka a se stálou nabídkou, od 11. května rozšíříme na od středy do neděle, 14:00 až 20:00
  • Senovážné máme otevřené 11:30 až 18:00 i se vstupem dovnitř, můžete si vybrat a koupit víno, jídlo či kávu s sebou. Poslední týden bez možnosti si sednout, než otevřeme zahrádku.
  • Obědy (menu, hlavní jídlo i polévka, 119 Kč) si můžete také koupit na Senovážnem, co vaříme se můžete podívat na našem webu
  • Kromě Dáme Jídlo pro rozvoz využíváme i Uber Eats, můžete tedy objednávat online
  • Stále rozvážíme víno, a to vždy v úterý a čtvrtek večer. Podle maznosti a domluvy možno i v jiné dny. Pro domluvu volejte (mezi 10:00-18:00) Kláru sommelierku na +420-608-324-363 nebo +420-214-214-681. 
  • Snad na konci června dojde na Riesling Rocks, odehrávat by se měl ve vnitrobloku na Senovážném 

📍 Kde nás najdete 

Vinograf Senovážné – Senovážné náměstí 23, Praha 1, +420 214 214 681, velky@vinograf.cz
Vinograf Míšeňská – Míšeňská 8, Praha 1, +420 604 705 730, maly@vinograf.cz 

Web: www.vinograf.cz a www.milujemevino.eu 

Vinograf na Facebooku, na Twitteru i na Instagramu
Milujemevino.eu na Faceboooku, na Twitteru i na Instagramu.