Otevíráme oba Vinografy! Šťastný týden! Zveme vás na skleničku! (Vinografí newsletter 23. května)

Konečně, konečně můžeme opět otevřít. Bylo to těžké, ještě bude trvat než se všechno zaběhne a vrátí do normálu, takže máme obrovskou radost. Už v pondělí Senovážné, ve středu Míšeňská. Navíc přinášíme jednu velkou prosbu o pomoc. Obnovujeme i akce s ochutnávkami a degustacemi. Jo a i ten Riesling Rocks bude! 

Máme opravdu otevřeno

Nemůžete se dočkat otevření restaurace stejně jako my? Konečně je to tady, od pondělí 25. května máme otevřeno na Senovážném náměstí, od střed i v Míšeňské. V obou také zůstávají otevřené zahrádky ve vnitroblocích. Můžete si tak vybrat mezi posezením venku nebo uvnitř.

Celý týden od 25.5 do 30.5. od 17h pro vás máme skleničku bublin! Na Senovážném vás osvěžíme Pere mata, Cava Cupada No21 a v Míšeňské skleničkou od Michlovský, A la volée Cuvée Riesling. 

Večerní menu pro vás připravil náš šéfkuchař Dušan Mackovič a po měsících co jsme pouze vařili obědy to bude jízda. 

Jak to bude fungovat? Jednoduše,  hlavní je mít roušky, sundavat jen při konzumaci. K dispozici je dezinfekce, pečlivě uklízíme i dezinfikujeme prostory. Než usednete ke stolu, vždy místo předem vydezinfikujeme. Platit můžete bezpečně bezkontaktně, ale přijímáme i hotovost a prosíme o dodržování alespoň 1,5 m odstup od ostatních zákazníků i personálu.

Přijímáme rezervace jak do baru, tak na zahrádku a stále si jídlo i víno můžete objednat s sebou, např. přes službu damejidlo.cz nebo wolt.com, víno vám také rozvezeme každé úterý a čtvrtek, objednávky na tel.: 608 324 363.

Senovážné otevřeno Po až Pá, 11:30 – 23:00, v So 17:00 – 23:00 

Míšeňská otevřena St až Ne, 16:00 – 23:00

Detaily a čerstvé informace najdete na vinograf.cz

Iniciativa 10 % GASTRU 

V #milujemevino jsme se rozhodli odstartovat novou iniciativu na pomoc návratu zpět do normálu pro restaurace, vinárny, bary, kavárny a všechny další podniky v gastronomii. Rádi bychom, aby se alespoň 10% spropitné pro personál stalo v Česku běžným zvykem a aby také šlo k těm, kterým je určeno. Neobejde se to ale bez vaší pomoci.. 

Budeme moc rádi, pokud nás v této aktivitě podpoříte a desetiprocentní spropitné dáte nejenom nám, ale i všem dalším podnikům a tím pádem lidem, bez kterých bychom restauraci ani vinný bar nemohli provozovat. My uděláme všechno pro to, abyste byli u nás spokojení a spropitné jste mohli rádi dát. 

Usnadníme to i tím, že vám 10 procent spropitného spočítáme a nabídneme při placení. Budete-li spokojeni na více než deset procent dýška, dejte více dle vlastního uvážení. Nebudete-li, nedávejte. V takovém případě budeme velmi rádi, pokud nám řeknete nebo napíšete co bylo špatně. 

Podrobnější informace o výzvě 10 % GASTRU pro restauratéry je v naší tiskové zprávě

Nejbližší akce ve Vinografech

1. června od 18:30 se ve Vinografu na Senovážném náměstí můžete vydat na seminář S Klárou o sudech. Na akci je nutné se přihlásit předem a vstup ne 1 395 Kč (1 250 Kč pro Hladinkáře) za což ochutnáte deset vín a špičková sommeliérka Klára Kollárová vám o nich poví netušené věci. Šéfkuchař Dušan Mackovič k tomu přidá drobné občerstvení.  

17. června od 17:00 se ve Vinografu Míšeňská koná Seznamte se… Albert Vyoral, vinařství Berthy a i zde je nutné se rezervovat předem. Vstupné 1 090 Kč (990 Kč pro Hladinkáře) vám zajistí ochutnávky skvělých vín od vinařství Berthy za přítomnosti vinaře Alberta Vyorala a špičkovou kuchyni v tříchodovém menu od našeho šéfkuchaře Dušana Mackoviče. 

Na 17. června také chystáme další Riesling Rocks. Takže si rezervujte místo v kalendáři. Více informací v příštím emailingu.

Vše o námi pořádaných akcích najdete na našem webu v sekci Akce