Unikátní degustace pod širým nebem už 4. července a další novinky z Vinografu (Vinografí newsletter 28. června)

Máme tu něco zcela nového – pojďte s námi na degustaci pod širým nebem po stopách Cyrila a Metoděje. Těší se na vás Jirka Ilias a Klára Kollárová. Pak bychom tu měli fotky z Riesling Rocks 2020. Pokud jste byli, možná se na nich najdete, pokud ne, mrkněte na skvělou atmosféru. Také chceme připomenout, že stále máme otevřeny zahrádky. A poslední maličkost? Tu najdete na konci tohoto e-mailingu

Degustace ve vinici pod širým nebem s Jirkou Iliasem a Klárou Kollárovou

Tohle si nenechejte ujít, degustace pod širým nebem ve Vinici Slunný vrch. Už 4. července 2020 od 19:00 do 22:00 hodin. Cena za akci je 750 Kč (675 Kč pro Hladinkáře) a je nutné se rezervovat a zaplatit předem. 

Degustovat budeme vína z Moravy, Itálie, Pannonie a Řecka. Součástí degustace bude i malé degustační sousto a po degustaci bude k dispozici ohniště pro špekáčky (vemte ideálně vlastní, na místě jich ke koupi nebude velké množstív). To vše v překrásné krajině okolo Pavlova

➡➡ Podrobnější informace a rezervace.

Fotografie z Riesling Rocks 2020

šem, se kterými jsme se mohli potkat na Riesling Rocks 2020, děkujeme za účast. Bylo to skvělé a po nucené koronavirové pauze to bylo obzvlášť osvěžujcí. Prozradíme, že už na září chystáme další podobnou akci, ale o tom až někdy později. Fotografie z Riesling Rocks najdete na naší Stránce na Facebooku.

➡➡ Začít prohlížet můžete tudy

Máme otevřeno! Přijďte posedět na zahrádky

V obou Vinografech, na Senovážném i v Míšeňské, můžete využít zahrádky pod širým nebem pro jídlo (na Senovážném skočte na oběd) i víno. V nepřízni počasí se můžete kdykoliv schovat uvnitř (tam je otevřeno stále jenom do 23:00 z důvodu koronavirových omezení). 

Místo pro akci? Pronajměte si Vinograf

Ideální místo pro vaši akci je náš salonek, sklep či celý bar. Akce ve vinném baru, skvělá vína, zkušení sommeliéři a báječné jídlo.. Můžete mít celý vinný bar na Senovážném nebo tamní vinný Kabinet. V Míšeňské také celý bar nebo degustační sklep. 

➡➡ Více informací na našem webu ve Firemní a společenské večírky