#milujemevino – Podpořte restaurace – Konečně (ne)vařím! (ukončeno)

Děkujeme všem kdo v rámci aktivity Konečně (ne)vařím pomohli nákupem voucherů do níže uvedených restaurací. Aktivita byla k poslední květnu ukončena, restaurace už naštěstí mohou mít otevřené a vše se vrací alespoň trochu do normálu.


Společnost Moët Hennessy i iniciativa #milujemevino jsou milovníky hlubokých prožitků spojených s dobrým jídlem a pitím. Mrzí nás, v jakém stavu se nyní mnoho podniků nachází a ačkoliv spousta z nich využívá alespoň k částečnému fungování rozvoz, tento model nelze aplikovat vždy. Především ve fine diningu jsou doménou zážitky, a ty se nedají zabalit do krabičky.

Rozhodli jsme se proto spustit prodej voucherů, s jejichž pomocí budete schopni okamžitě finančně podpořit svou oblíbenou restauraci a zároveň jí tak vzkázat, že s vámi může po svém otevření počítat. 

Jeden voucher obsahuje konzumaci ve vybrané restauraci v hodnotě 3 000 Kč a k tomu navíc láhev šampaňského Veuve Clicquot Brut Réserve Cuvée 75cl. Celou inkasovanou částku předáme restauraci, čímž jí zajistíte okamžitý příjem, a vy budete mít možnost voucher využít až do 31.10.2020. Zakoupením voucheru pomáháte zachovat stávající vysokou úroveň české gastronomie a my se těšíme na shledanou s vámi v našich oblíbených restauracích! 

KONEČNĚ (NE)VAŘÍM! 

Augustine, A Luxury Collection Hotel Prague

www.augustine-restaurant.cz

Augustine restaurace leží v samém srdci bývalého Augustinianského kláštera a představuje tak harmonické sloučení sedmi set let staré historie a moderního stylu. V letních dnech se restaurace otevře v klášterní zahradě se slunečními hodinami, kde si hosté mohou vychutnat i legendární Svatotomášské pivo, které podle původní receptury augustiniánských mnichů pro restauraci vaří pivovar Matuška. Kuchyni vede šéfkuchař Martin Boháček, který věří, že neustálé vyhledávání těch nejkvalitnějších sezonních a zvláště lokálních surovin je nezbytné k dosažení perfektního výsledku.

Buddha Bar 

www.buddha-bar.cz

Mezinárodním koncept kombinuje vytříbený styl, panasijské kulinářské umění,  signature koktejly , hudební zážitky, perfektní servis a unikátní prostředí inspirované celým světem, zejména pak Asií. Tato fúze pak vytváří neopakovatelnou atmosféru, která zaručeně uchvátí všechny vaše smysly.

Zelená zahrada 

www.zelena-zahrada.eu

Jakmile vstoupíte do Zelené zahrady, obklopí vás pohoda a klid. Na terase si budete připadat přímo jako na dovolené,  pod slunečníky u jezírka s koi kapry.  Zelená zahrada představuje neotřelou fusion kombinaci svěží středomořské kuchyně s originální čínskou kuchyní.Na menu mají své místo humři, které si můžete vylovit z aquária, grilovaná masa, švej-ču-žou, kung pao nebo kachna připravovaná originální čínskou recepturou.


Ristorante PIAZZA  

www.piazza.cz

Pravá Itálie v centru Brna, to je Ristorante Piazza v obchodním centru Omega. Chuť toho nejlepšího z italské kuchyně, vůně těch nejkvalitnějších surovin a moderní interiér v benátském stylu vám zaručí nezapomenutelný zážitek pro všechny vaše smysly. Ochutnejte denně čerstvé ryby, domácí těstoviny a pizzu z tradiční pece na dřevo, široký výběr nejen italských vín a největší nabídku grapy na Moravě. 


La Casa Argentina 

www.lacasaargentina.cz

Restaurace La Casa Argentina, to jsou tři patra nejlepších steaků, dobrého jídla, vybraných nápojů a zábavy v rytmech jižní Ameriky.  Výběr toho nejlepšího hovězího z různých zemí a náš sortiment řezů nemá široko daleko konkurenci. Díky originálnímu argentinskému grilu „Parilla“ roztápěnému dřevěným uhlím, mají naše steaky jednu unikátní ingredienci, která jim dodává výjimečnou chuť. Ingredienci prastarou, oheň. 


Aquarius Restaurant nabízí krásné stylové prostředí v samém srdci Prahy na Malé Straně s nabídkou italských a středomořských specialit. Opravdoví odborníci ve svém oboru pod vedením šéfkuchaře Františka Mizerovského Vám představí své kulinářských dovednosti a v luxusně zařízeném interiéru restaurace se budete cítit jako v pohádce.


CHATEAU MCELY 

WWW.CHATEAUMCELY.COM

Únik od shonu a ruchu velkoměsta uprostřed přírody v malebné vesničce Mcely

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.


White Horse

whitehorseprague.cz

Restaurace z 12. století, nacházející se přímo na Staroměstském náměstí, se od bohaté a zdravé snídaně až po večeři zaměřuje na tradiční českou, ale také mezinárodní kuchyň. Skvělý šéfkuchař „Martin Opršal“ klade důraz na čerstvost a kvalitu sezónních surovin z lokálních zdrojů.

Posezení Vám každý večer zpříjemní živá hudba.


SAVOYA restaurant & lounge

savoy.astenhotels.com

Při vytváření konceptu naší restaurace jsme se nechali inspirovat přírodou. Kuchyně hrdě prezentuje českou gastroscénu s prvky mezinárodní tou nejzajímavější hravou inspirativní formou, která je pastvou nejen pro mlsné jazýčky, ale i oči. Menu měníme sezonně, abychom co nejvíce naplnili náš koncept využití přírodního bohatství, a především specifik tohoto kraje. Naše originální kuchyně dokáže uspokojit gurmány, vegetariány, děti ale i mlsouny, co k nám zajdou na odpolední dortík. Věříme, že Vás nejen náš food koncept a skvělý servis, ale také elegantní a jednoduchý horský design s vůní dřeva a pohodlím ovčí vlny osloví a budete se se k nám rádi vracet.


CODA Restaurant

codarestaurant.cz

CODA označuje v hudbě zvláštní samostatnou část skladby, která se hraje jen jednou v úplném závěru. V našem pojetí CODA znamená mimořádný kulinářský zážitek v prostorách jedinečného interiéru hudebního hotelu Aria v srdci Malé Strany. Střešní terasa je v provozu v letních měsících a posezení je samo o sobě výjimečným zážitkem. Když se k němu přidají nápadité kreace mistra šéfkuchaře Davida Šaška, jedná se o symfonii pro všechny smysly.


Terasa U Zlaté studně

terasauzlatestudne.cz

Terasa U Zlaté studně je několikanásobným držitelem ocenění „Nejlepší restaurace v České republice“ a vyniká nejen překrásným výhledem na Prahu, ale především hlavně delikátními pokrmy, jenž vznikají pod taktovkou šéfkuchaře Pavla Sapíka a jeho stabilního týmu. 


THE EATERY

theeatery.cz 

„Fine diningové bistro s otevřenou kuchyní a jednoduchým konceptem – vaříme z toho co je teď a tady k dispozici, s odkazem na klasické české recepty, ale v moderním a odlehčeném pojetí. Zkrátka a dobře děláme „českou“ kuchyni tak, aby odpovídala 21. století. Sezónnost surovin, jejich původ, a především kvalita jsou pro nás zásadní. Vše, co servírujeme připravujeme poctivě od základu za použití jedinečných surovin od našich vybraných dodavatelů a farmářů.“